top of page
teras-seramik-yalıtım
çatı-oluk-yalıtım-ankara
sac - polyurea-su-yalıtımı1.jpg

 

Açık Teras Çatılar:

Ankara da Açık teras çatıların zemin döşemeleri genellikle  fayans -seramik,kalebodur,ankara taşı v.b. malzemeler ile kaplanır. bu tür malzemeler üzerinde gerek yaya trafiğinin olması gerek yeni binalarda binanın oturması sonucu ve mevsimsel değişiklikler sonucu bu tür kaplamalar fazla dayanıklılık gösterememektedir.Bu tür detaylar kısa  yıllar içinde deforme olur. Çatlamış fayanslar ve derzlerden suyun seramik  ve mevcut su - ısı yalıtımını geçerek suyun yasam alanlarına kadar geçmesine neden olur. 

Kremit Çatılar:

Kavisli Çimento Kiremit Çatılar Kavisli çimento kiremitler kuvvetli bir rüzgarın ardından kayabilir veya çatlayabilir. Çatı montajı sırasında düzgün bir şekilde monte edilmesi  konusunda  gereken hassasiyeti gösterilmemesi sonucu sırt ve kenar kremitlerinin kaymasına ve su kaçaklarına neden olmaktadır.

Çatı Olukları:

Çatı olukları genelde metal olmakla beraber beton su olukları da kullanılan sistemler arasındadır. Çatılar suyun oluklara yönlenecek şekilde tasarlanmıştır.Suyun döşemelerinin altına ve özel olarak tasarlanmış bir metal oluktan aşağı akmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu geçit yapraklar ve kirle tıkandığında, su, çatı kiremitlerinin altına, çatıdan yana doğru akmaya zorlanır. Bu, tavan altlığının sızmasına / bozulmasına ve evinize sızmasına neden olur.

Metal Çatılar:

Metal Çatılar oluklu sac çatı ,trapez sac çatı,çinko çatı,sandüviç panel çatı,gibi malzeme türlerinden inşa edilir.Bu tür metal çatılar Ankara da sanayi bölgesinde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.Bu tür çatılardaki problemler yağmur,kar ve güneş ısınları sonucu korozyona uğrayarak deforme olmasıdır.Ayrıca metal çatıları tutturmada kullanılan vidaların deliklerden su sızıntıları yaşanmaktadır.

Su Sızıntınız varsa:

Ankara Su İzolasyon su yalıtımında son teknolojik özelliklere sahip polyurea ile mevcut zemini  kaldırıp kırıp dökmeden yüksek basınçlı sprey izolasyon makineler vasıtası ile profesyonel %100 sürdürülebilir su yalıtımı sağlamaktadır.

Ankara ve tüm Türkiye genelinde çatınızda su kaçakları var ise , ÜCRETSİZ ANKARA ÇATI SU ve ISI YALITIM KONTROLÜ için bizi arayın ve kaçakların ahşap çürümesine, alçıpanın zarar görmesine, küflenme sorunlarına, yapısal bütünlüklere neden olabilecek pahalı onarımlar gerektirmeden .Karar vermeniz durumunda çatınıza bakalım ve size çatı durumunun genel bir değerlendirmesini yapalım.Çözüm için sözlü ve yazılı teklifimizi sunalım.

Ankara Su Yalıtım - İzolasyon İletişim : 0312 338 35 39  Mobil : 24/7 0533 626 59 79 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağidaki su yalıtım detaylarınıda web sitemizden inceleyebilirsiniz;

Havuz Su Yalıtımı, Su Deposu Su Yalıtımı , Otopark Su yalıtımı, Teras Su Yalıtımı , Metal Çatı Su Yalıtımı

Çatı Su Yalıtım Sorunları

                      Metal Çatı Su Yalıtım

                      Gizli Dere Su Yalıtım

                      Seramik Üzeri Su Yalıtım

Havuz Yalıtım

Su Deposu Yalıtım

Otopark Su Yalıtım

Seramik Altı Su Yalıtım

Metal Çatı  Su Yalıtım

Temel Perde Su Yalıtım

havuz-su-yalıtım
su-deposu-su-yalıtım.jpg
otopark-yalıtım-kaplama-zemin.jpg
20180704_105745.jpg
metal-çatı-kaplama.jpg
polyurea-duvar-yalıtım.jpg
bottom of page